Sekabet Giriş Sayfasında Yatırım ve Çekim

Sekabet giriş
Sekabet giriş

Bahis severler deneyim yaşayacakları platformu seçerken para yatırma konusunda güvenli hizmet almak ve farklı alternatiflerle para transferi yapmak isterler. Sekabet giriş bu konularda kullanıcılardan tam not almış ve üyelerinin hiçbir olumsuz düşünceye kapılmadan yatırım yapabileceği bir ortamdır.

Curacao ülkesinden aldığı yetki kapsamında düzenli olarak denetlenen bet ofisi, finansal işlemlerinin tamamını şeffaf şekilde yerine getirmek durumundadır. Aksi halde bazı yasal sorumlulukları vardır. Bu yazımızın sonunda platformun sizlere sunduğu depozit seçeneklerinden birkaçı hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Sekabet Giriş Sitesinde Ödeme İşlemi

Sekabet sitesine para transferi yaparken kredi kartı seçeneği aktiftir. Kartınızın sanal alışverişe ve ülke dışından yapılan işlemlere açık olması şartı vardır. Eğer banka kartınız da alışveriş özelliğine sahipse hesabınıza aktarım yaparken kullanabilirsiniz.

  • İşleme başlarken para yatırma menüsüne girerek bu seçeneğin resmine tıklamanız gerekir.
  • Bu aşamadan sonra karşınıza bir ödeme ekranı gelir ve burada sizden hesabınıza tanımlamak istediğiniz tutarın bilgisini girmeniz istenir.
  • Daha sonra karttaki logoyu seçerek üzerinde yer alan verilerle işleme devam edersiniz.
  • Hemen ardından kartınızın on altı haneli numarasını, son kullanma tarihini ve CVV adlı kodunu girerek sözleşmeyi onaylamanız istenir.
  • Formu gönderdiğinizde karşınıza bankaya ait bir ekran çıkar ve banka size bir kısa mesaj gönderir.
  • Burada 3D secure kodu bulunur ve kodu doğru şekilde ekrana girmeniz şarttır. Bu iş akışını doğru şekilde yerine getirirseniz para kısa süre içinde hesabınıza tanımlanır.

Sekabet üyelerinin sık sık başvurduğu diğer depozit yolu da cepbank olarak bilinir. Ancak bankaların yeni değişiklikleri bu yöntemin biraz daha farklı işlemesine sebep olmuştur. Cepbank ile para yatırırken eskinde kendi adınıza kayıtlı cep telefonuna transfer yapıyordunuz. Ancak artık bu işleme izin verilmez.

Bu sebeple bankanın göndereceği mesaj okumanızı sağlayacak bir telefon numarası belirtmeniz gerekir. Bununla beraber hat sahibinin TC kimlik bilgisini de vermeniz gereklidir. İşleminizi bankanın para transferi menüsünden cep telefonuna para gönderme bölümüyle gerçekleştirebilirsiniz.

İstenen bilgileri doğru şekilde girdikten sonra alıcı bölümüne yazdığınız numaraya bir kısa mesaj gider. Gelen referans kodunu ve istenilen diğer verileri sitenin ilgili ekranına yazarak bakiyenizi güncelleyebilirsiniz.

Sekabet Giriş Adresi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*